Черкаське крайове товариство Українського козацтва в співпраці з волонтерами (ПОМОЩЬ НАРОДА)

18 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва в співпраці з волонтерами (ПОМОЩЬ НАРОДА)

image003 Олександр Мусієнко приватний підприємець , має невеличкий кіоск по продажі автозапчастин на автобазарі  міста Черкаси, але з перших днів як  тільки нашу країну спіткала велика біда, і ворог почав топтати своїми брудними чоботами рідну землю ,Олександр Федорович  очолив волонтерський рух на автобазарі.

image002

Почав збирати все ,що потрібно нашим воякам для виконання бойових завдань,а це і предмети побуту, запчастини до військової техніки, продукти харчування, предмети гігієни та багато ще чого. Так ,як і наша козацька організація  бере активну участь в підтримці Збройних сил України та добровільних батальйонів територіальної оборони, ми стали спільно співпрацювати разом.

image001

Адже завжди краще коли спільно організувавшись з формувати загрузку машини. Так на днях спільно зібрана гуманітарка доставлена на схід в  с.Піски, Курахове, Златоустовка, Опитное,  Марьянівка, в 93-тю піхотно-мотострілкову бригаду та 90-й батальон десантгіків. Наші земляки Черкащани з 93-ї ПМБ Ільченко Роман та Олександр Довгань нещодавно отримали важкі поранення під час виконання бойового завдання,але ми сподіваємось на їхнє швидке одуження,а от бієць Хамідулін Аллідесантник, кіборг збирається у відпустку та обіцяв нам сходити в рідну  Черкаську школу на зустріч з учнями, і в свою чергу передав нам для музею школи, стріляний осколок від ,,граду,, ,в память про загиблих героїв та героїчну боротьбу нашого народу  за Україну. Ми всі віримо в перемогу над ворогом ,та відновлення миру і стабільності в Україні. Слава Україні! 

Прес-центр ЧКТ УК Надія Селіонова.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment