24 Авг Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у звітно-виборній раді Українського козацтва.
24 серпня 2024 року на Черкащині Охматівська СІЧ гостинно приймала делегатів Великої Ради Українського Козацтва. Участь в Раді прийняли 150 делегатів.
Про головне з Великої Ради:
Гетьман Українського Козацтва Пантелюк Микола Миколайович подав у відставку за станом здоров‘я.
Згідно регламенту необхідно проголосувати за це рішення. Зі 150 делегатів, присутніх на Раді, ні один не підняв руку «ЗА» ось і відповідь на шалену повагу, авторитет і шану до «Батька» нашого який 22 роки вірою і правдою служив Україні і Українському Козацтву.
Але після рішення призначити на посаду почесного Гетьмана і обговорення, рішення було прийнято. Подякували Миколі Миколайовичу за вірність Українському народу.
На посаду Гетьмана УК обрано, одноголосно, Чепелуху Віталія Григоровича- крайового отамана Черкаського крайового товариства, польового гетьмана центрального округу.
Авторитет Віталія Григоровича дуже великий, його відданість справі відродження козацтва, волонтерська діяльність, допомога ЗСУ є прикладом для всіх нас. Ми впевнені що Гетьман Українського козацтва Віталій Чепелуха буде вірний традиціям козацтва і поведе багатотисячну армію Українських козаків до втілення в життя нашої спільної мети- вільна , незалежна Україна.
За Україну!
За її волю!
За честь!
За славу!
За народ!
Слава Українському Козацтву!
Слава Україні!
Прес-центр ЧКТ УК
Хорунжа УК Діана Калкутіна
Please follow and like us:







No Comments