Черкаське крайове товариства українського козацтва взяло участь у військово- козацькій раді генеральної старшини УК.

08 Фев Черкаське крайове товариства українського козацтва взяло участь у військово- козацькій раді генеральної старшини УК.

У мальовничому місці західної Украіни на Верховині відбулася військово- козацька рада генеральної старшини українського козацтва.
На цій раді було гідно представлено Черкащину, а саме ЧКТ УК, 18-ть осіб на чолі з крайовим отаманом Віталієм Чепелухою та прибули на цю важливу раду.
Серед делегатів були;
Заступник гетьмана УК Черевко Олександр Володимирович
Крайовий осавул УК Сандига Леонід Володимирович
Отаман Свидівоцькоі козацької сотні УК Чепелуха Олег Віталійович
Заступник отамана ЧКТ УК з волонтерської діяльності Ладан Микола Іванович
Уманьщину представляв кошовий отаман Сивак Володимир Миколайович,
Жашківщину отаман Охматівськоі січі Поліщук Василь Васильович, та інші побратими українського козацтва.

Головною метою цієї військово-козацької ради генеральної старшини УК було підведення підсумків роботи крайових товариств областей Украіни та планів на майбутнє.

На раді було багато виступаючих, які говорили про волонтерську діяльність спрямовану на допомогу ЗСУ та переселенцям.
Від Черкащини виступав заступник гетьмана УК Черевко Олександр Володимирович , який розповів про роль черкаського національного университету у сприянні ЗСУ , а саме про військову кафедру на базі ЧНУ та волонтерську допомогу військовим.

Що особливе, то серед присутніх були майже всі військові і волонтери.
Сподобався виступ Отамана Сумського партизанського загону, який розповів про реальну партизанську допомогу ЗСУ в сприянні виявлення ворожої техніки і живої сили противника та надання координатів їх розташування штабу ЗСУ.

Заслуговує на велику повагу звіт Бугардовоі Січі , отамана Попенко Маргарити Миколаівноі , позивний ,, смілива‘‘, яка є постійним гостем у наших військових підрозділах з волонтерською допомогою.

Після завершення військово-козацької ради, козаки побували в храмі православної церкви Украіни і разом з настоятелем цього храму військовим капеланом отцем Василем молилися за кожного українського воїна та за перемогу Украіни над рашиським ворогом.

Гетьман УК Пантелюк Микола Миколайович відзначив самих активних учасників ради різними козацькими відзнаками , серед яких були і представники Черкащини.

На раді було наголошено про посилення активності в волонтерській діяльності і на інших фронтах що веде нас лише до перемоги.

Слава Україні!
Героям слава!

Прес- центр ЧКТ УК.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment