Черкаське крайове товариство українського козацтва відзначило день українського козацтва

14 Окт Черкаське крайове товариство українського козацтва відзначило день українського козацтва

Стало доброю традицією саме в цей день, 14 жовтня відзначати день українського козацтва.

 

 

Представники черкаського крайового товариства українського козацтва , разом з українськими воїнами, що приїхали на ротацію зібралися на площі їм. Богдана Хмельницького.

Лунав гімн Украіни , і всі присутні підспівували поклавши руку на серце. Після чого пошанували покладанням квітів у підніжжя легендарного державотворця, полководця українського козацтва, гетьмана УК Богдана Хмельницького.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха зачитав святковий наказ та вручив нагороди воїнам -козакам за значні заслуги перед українським народом в боротьбі за територіальну цілісність нашої держави.

Кожного року ряди козацтва поповнюють нові кандидати, що пройшли випробувальний термін і зарекомендували себе як патріоти Украіни.
Прийняли присягу та стали повноцінними членами українського козацтва.

Кожен з них отримав реєстрову грамоту та посвідчення українського козака.

До присутніх з вітальним словом звернувся комбат 156 окремої бригади , який запевнив всіх присутніх про те, що їхній підрозділ готовий до останнього подиху боронити нашу рідну землю.

Отаман черкаського козацького полку ім. Богдана Хмельницького Валерій Магеррамов, організував показові виступи своїх підлеглих з спортивного единоборства “кіокушин карате”, де молодь засвідчила, що нас чекає гарне майбутнє.

Сьогодні кожен з представників козацтва робить все можливе, аби підтримувати обороноздатність нашої країни, як особисто на фронті, так і у волонтерській справі.

Слава українським воїнам!
Слава українському козацтву!
Слава Україні!

 

Прес центр ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment