Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало загиблих героїв разом з ГО,,Бугогардова Січ‘‘

30 Авг Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало загиблих героїв разом з ГО,,Бугогардова Січ‘‘

29 серпня в день пам‘яті та вшанування загиблих героїв Украіни до м. Умань прибули козаки ГО,,Бугогардова Січ’‘на чолі з крайовим отаманом Маргаритою Попенко. Козаки Уманського коша на чолі з кошовим отаманом Володимиром Миколайовичем Сиваком вшанували пам‘ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність нашої держави.

Після вшанування відвідали пам‘ятник козацьких ватажків Залізняка та Гонти, поклали квіти в пам‘ять загиблим «Уманської ями» в часи другої світової війни де загинуло близько 70 тисяч військовополонених.
Дуже цікаву екскурсію організували побратими – козаки, що залишило неймовірні враження, чудовий настрій, позитивні емоції.

Бугогардівці висловили щиру вдячність за дружній прийом та увагу яку приділили уманські козаки, а особливо за подарунок від учасника бойових дій Музики Василя Івановича. Цей прапор є оберігом а також символом боротьби, перемоги і любові до нашої держави. Побратими з Миколаївщини пообіцяли зберегти цю святиню для підростаючого покоління.
Після таких зустрічей ми переконані що козацтво дуже потужна сила, що козацтво це і є одна велика родина.
Слава Україні!!!
Слава Українському козацтву!!!

Прес~центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment