Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвезло черговий вантаж на лінію фронту

10 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвезло черговий вантаж на лінію фронту

Знову спільно з командою однодумців Черкаське крайове товариство українського козацтва зібрало та відвезло на лінію фронту все необхідне для наших воїнів, аби підняти бойовий і моральний дух українських захисників.

Цього разу КЗ Черкаська санаторна школа ЧОР напикли свіжої випічки, закупили солодощів та води, діти підготували свої малюнки, і передали все на фронт.

Будищанська територіальна громада, в селі Свидівок також організувала свіжу випічку, домашню консервацію, закупили хлопцям білизну та багато чого різного і все це з любов’ю до воїнів передали через козацтво в зону бойових дій. Велика вдячність місцевим депутатам, українським берегиням Марії Кабановій та Олені Івановій за їхню турботу і ініціативу в допомозі армії.

Також багато інших небайдужих людей приносили і передавали хто що міг.
Так Світлана Костенко передала ліків на суму близько п’яти тисяч.
Мкртчян Араік передав молоко, фрукти та тушонку на десять тисяч гривень.
Савенко Руслан надав свій автомобіль і частково пальне.


Все це ми розвезли по нашим підрозділам, де хлопці нам дякували і передавали свою вдячність кожному хто допомогає фронту.

За час повномасштабної війни наше Черкаське крайове товариство Українського козацтва здійснило 9 поїздок з гуманітарним вантажем.

Ми і на далі будемо продовжувати цю добру традицію, підтримувати українських воїнів, а це лише наближає скорішу перемогу над російським окупантом.

Слава українським воїнам!
Слава українському народові!
Слава Україні!

 

Прес центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment