Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвезло пасхальні подарунки в зону бойових дій.

22 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвезло пасхальні подарунки в зону бойових дій.

Давно стало доброю традицією у свята їздити до українських захисників, тож і цього разу наша команда українського козацтва організувала збір і доставку пасхальних подарунків на фронт.

Готувалися із зазделегідь, щоб максимально зібрати все необхідне та відвести в різні підрозділи ЗСУ.
Цього разу з Черкас виїхало два автомобілі в різні напрямки, а такох одна машина (близько двух тон) поіхала з Христинівки, на чолі з отаманом полку Валерієм Костюком.

Окремо хочу сказати за тісну співпрацю з тими, хто допомогає нам формувати заявки військовим, адже без командної роботи не було б такої ефективності в комплектуванні авто.

КЗ,, Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради, керівником якої є Шарапа Людмила Володимирівна, тісна співпраця більше п’яти років.
Кожне свято, це увага до українських захисників, тож і з наближенням Пасхи знову приготували пасхальні подарунки, свіжу випічку, печиво та воду.

Тернівська козацька сотня ім. Івана Сірка отаман Шулежко Анатолій Васильович, сім років у структурі ЧКТ УК. Передали маскувальні сітки, свіжу випічку, обереги та малюнки, цигарки тощо.

Громадська організація ,,СІЧ‘‘, яка була створена на початку повномасштабного вторгнення рашистів на нашу рідну землю. Наша співпраця можна сказати почалася одночасно з її створеннням.

Українське козацтво створювало блок-пости по місту та області, Здійснювали чергування на них, ГО,,СІЧ‘‘ забезпечувала частково продуктами харчування, а в подальшому надавали все необхідне для потреб армії через нашу ГО,, Черкаське крайове товариство Українського козацтва.
ГО,,СІЧ‘‘ – це велика команда професійних молодих людей, де кожен відповідає за свою ділянку роботи.

Владислав Заболотний – керівник логістики та розпреділення гуманітарного вантажу між військовими та людьми (переселенцями), які потребують допомоги.
Сам особисто сформував замовлення для відправки в зону бойових дій до пасхальних свят. А це були солодощі, продукти бистрого приготування, вода, цигарки, предмети гігієни та ліки.

Також багато інших людей надавали нам свою допомогу, і як правило коштами чи паливом для автомобілів, які все це відвозили на фронт.
Серед них Леонід Сандига, Олена Харченко, Людмила Музиченко, Олександр Шток, та багато інших людей.

Лише разом ми досягнемо цілі, а ціль у нас одна- Перемога!

Слава українським захисникам!
Слава українським козакам!
Слава Україні!

Прес-центр ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment