Черкаське крайове товариство Українського козацтва відправляє подарунки до Дня святого Миколая на фронт…

16 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва відправляє подарунки до Дня святого Миколая на фронт…

Восьмий рік поспіль , традиційно , Черкаське крайове товариство Українського козацтва везе солодкі подарунки на фронт до дня святого Миколая.

Як завжди нашими помічника у допомозі з гуманітарним вантажем є діти і вихователі КЗ черкаської санаторної школи ЧОР на чолі з її директоркою Шарапою Людмилою Володимирівною.

Діти підготували малюнки та обереги, їхні батьки з виручених коштів від благодійних ярмарок, солодощі, а вихователі приготували смачну випічку з різною начинкою.

Меценат, депутат міської ради Араік Мкртчян надав фрукти (яблука та мандарини). Підприємець, крайовий Бончужний Іван Осадчук допоміг частково з пальним.
Інші козаки зібрали що змогли і тому, як кажуть, з миру по нитці, і назбирали достатньо для поїздки. Вантаж заплановано в Донецьку область у добробати.

На день раніше від їхали на фронт, в район Світлодарськоі дуги, наші побратими козаки з Жашкова, на чолі з отаманом Поліщуком Василем.

 

Вони повезли, окрім солодких подарунків , будівельні матеріали, які необхідні нашим українським військовим, для облаштування позицій.
Тож разом ми робимо добрі справи за для спільної мети, перемоги над ворогом!

 

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment