Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в заходах по відзначенню Дня волонтера.

05 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь в заходах по відзначенню Дня волонтера.

Давно стало доброю традицією проводити спільні козацькі заходи з Чорноморським козацьким військом Українського козацтва.
Тож до Дня волонтера, на базі Золотонішського коша, в селі Дмитрівка, в приміщенні селищної територіальної громади відбулось Святкове зібрання представників місцевого козацтва.
За козацьким звичаєм співали гімн Украіни, та вітали присутніх з святом.

Першим виступив отаман золотонішського коша, фермер Драч Василь Павлович, який подякував кожному козаку за активну участь у заходах. Та наголосив, що в їхніх козацьких рядах майже всі фермери району, і тому завжди допомогають як фронту так і тим, що потребують їхньої допомоги. Аце , місцевій школі, дитячому задочку, територіальній громаді, воїнам Ато (ООС).

Начальник штабу (писар) Моспан Вікторія зачитала святковий наказ кошового обласного отамана чорноморського війська Украінського козацтва про заохочення козаків почесними грамотами УК.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха також подякував кожному за участь у волонтерській діяльності , за тісну співпрацю з товариством, за спільні поіздки на фронт до українських захисників з гуманітарною допомогою.

Нагадав присутнім за угоду про співпрацю , яка була укладена між ЧКТ УК і Чорноморським козацьким військом УК в Холодному Яру 2018 році на козацькому колі.
Та запропонував подати заяву про вступ до складу Черкаського крайового товариства УК, так як випробувальний термін у 3 роки пройшов успішно в спільній роботі, тим більш в час коли російський ворог загрожує Україні повномасштабною війною, ми маємо об’єднуватися за ради спільної мети, перемоги над російським окупантом.

 

Прес- центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment