Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у освяченні дзвінниці церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

29 Ноя Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у освяченні дзвінниці церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

Сьогодні представники “Уманського козацтва” ЧКТ УК на чолі кошовим отаманом Володимиром Сиваком, взяли участь у освяченні дзвінниці церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Городецького поблизу міста Умань, якою опікується місцеве козацтво та спільній молитві за безневинно убієнними в часи голодоморів та сталінських репресій.

Службу очолював митрополит Черкаський та Чигиринський , Владика Іоан. Це була знакова подія, сказав пан Голуб, тому що і мій рідний дід Леонтій Голуб був закатований та вбитий більшовицьким режимом саме в 30-ті роки минулого століття у підвалах місцевої тюрми та похований в невідомих братських могилах уманського лісу.

А також загинуло міліони українських людей від сталінського терору.

Пам’ятаймо свою історію, щоби не було повторення кривавих подій.. Сальви з козацьких гармат лунали в пам’ять про мільйони замордованих українців та во славу нинішніх захисників Украіни.

Прес- центр ЧКТ УК

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment