Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало колектив Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зі 100-літнім ювілеєм

19 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало колектив Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зі 100-літнім ювілеєм

Цьогорічне святкування Дня Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького виявилося особливим, адже наразі виповнилося 100 років від заснування навчального закладу (згідно офіційних документів, це трапилося 6 лютого 1921 р.). Козаки й берегині Черкаського крайового товариства Українського козацтва, які давно співпрацюють з колективом університету у сфері національно-патріотичного виховання молоді та зміцнення безпеки держави, щиро привітали студентів, професорів, викладачів, співробітників університету з цією знаменною датою.

 

Приємно відзначити, що в останні роки заклад переживає нове відродження. За період, коли його очолює ректор О. Черевко, він піднявся в національному рейтингу з 126 місця на 38! Честь і хвала, адже це найліпший показник серед усіх закладів вищої освіти України.

Університет носить ім’я найславнішого з українських гетьманів – Богдана Хмельницького, що зобов’язує багато до чого. ЧКТ УК підтримує зусилля керівництва закладу, спрямовані на розбудову української нації, держави, виховання справжніх патріотів України. Серед очевидних здобутків колективу університету останніх років – відкриття в 2015 р. кафедри військової підготовки.

У роки Помаранчевої революції 2004 р. та Революції Гідності 2013–2014 рр. студенти університету активно й однозначно підтвердили свою громадянську позицію, вірність демократичним цінностям. Є великі сподівання, що козацькі традиції, а насамперед особливий дух вольностей, який вирізняє українську спільноту протягом століть, і надалі буде розвиватися й стверджуватися в колективі провідного закладу вищої освіти Шевченківського краю.

Дякуємо колективу університету за співпрацю.

Слава Україні!

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment