Черкаське крайове товариство Українського козацтва запрошене на свято Дня Українського козацтва.

12 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва запрошене на свято Дня Українського козацтва.

День українського козацтва

Ніхто не здолає твій дух і свободу
Козацькому роду тримать булави,
Міцній, Україно, для щастя народу!
Для вірних нащадків на славу живи!

14 жовтня – особливе свято для українців. В цей день ми відзначаємо чотири події: День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА і День Покрови Пресвятої Богородиці.

У КЗ “Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради” до цього знакового свята учні та вихователі 7 класів створили виховний захід-зустріч друзів “На захисті України”.
Традиційно учні школи вшановують захисників і захисниць України, а також згадують загиблих за її свободу.

І сьогодні представники Черкаського крайового козацтва були гостями запрошеними на цей захід.
Крайовий отаман черкаського крайового товариства українського козацтва Віталій Чепелуха, його заступник Леонід Сандига та учасники бойових дій Ігор Чепелуха і Валерій Чепурний.

Козаки подарували учням книгу ,,Черкащина козацька’‘,та журнали ,,гетьман‘‘, а учасники війни подарували стріляний РПГ , у відповідь отримали квіти і вдячність за захист нашої держави.

У КЗ “Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради” прекрасно розуміють, що патріотичне виховання – основна складова у формуванні відповідального громадянина, тому приділяють особливу увагу цьому процесу.

Ми щиро дякуємо за цю зустріч директору комунального закладу Людмилі Шарапі та дітям за теплий прийом і цікаво проведений час.

Прес – центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment