Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у Великій Міжнародній Раді Українського козацтва.

05 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у Великій Міжнародній Раді Українського козацтва.

 

 

З жовтня 2021 року в м. Южноукраінськ відбулася Велика Міжнародна Рада Українського козацтва, на базі Миколаївського обласного товариства ,,Богогардова Січ Українського козацтва’‘. Близько двух сотень козаків приїхали на цю раду з різних куточків Украіни та за рубежу.

Черкаське крайове товариство делегувало 27 учасників на чолі з крайовим отаманом ЧКТ УК Віталієм Чепелухою, адже на цій раді в порядку денному були важливі питання. А саме; звіт Гетьмана УК та Генеральної старшини за 2020- 2021 рік,а також затвердження плану роботи на наступний рік.

Всіх учасників ради привітно зустрічали Миколаївські козаки та особисто отаман ОКТ Маргарита Попенко. Велика дяка за чудову екскурсію та історичну розповідь про національний природний парк ,,Бузький Гард’‘ розташованого на березі річки Південого Бугу в Южноукраінську , яке тісно пов’язано з історією Запорозького козацтва.

Вишикувалися козаки на площі меморіального комплексу, та вшанували покладанням квітів Героїв, що віддали житя за волю ,незалежність та територіальну цілісність Украіни.

Міжнародна Велика Рада Українського козацтва розпочалася з Гімну Украіни.
Гетьман Українського козацтва Микола Пантелюк звітував перед присутніми в залі, про зроблену роботу на теринах Украіни козаками обласних осередків. Особливо виділив роботу активних крайових товариств Черкащини, Миколаївщини та Полтавщини.
Закликав і на далі продовжувати волонтерську діяльність, роботу з молоддю по вихованню в них патріотизму, тісніше співпрацювати з військоматами по територіальній обороні та іншими напрямками діяльності зазначеними в статуті Українського козацтва.

Звітну роботу Черкащини презентували, Кошевий отаман Уманьщини Володимир Сивак та Крайовий отаман Віталій Чепелуха , які поділилися досвідом роботи з національно патріотичної та військово-патріотичної роботи з молоддю на Черкащині.

За традиціями українського козацтва Гетьман УК Микола Пантелюк разом із священиком провели обряд посвяти бажаючих в козаки та козачата.

По завершенню ради всіх присутніх чекав козацький Куліш та патріотична пісня від художніх козацьких колективів.

Прес центр ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment