Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало ветеранів та людей похилого віку

30 Сен Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало ветеранів та людей похилого віку

Сьогодні в Україні відзначають свято з нагоди Дня ветерана та людей похилого віку.
На свято були запрошені гості, ветерани, люди, які заслуговують, щоб їх вітали та пам’ятали за їхні добрі справи.

В заході брали участь представники ЧКТ УК на чолі з отаманом Віталієм Чепелухою, крайовим осавулом Леонідом Сандигою , скарбничим Людмилою Музиченко.

В святковому привітанні Віталій Чепелуха висловив щирі привітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Цього дня вкотре ми говоримо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.


Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Ваш подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.


Отаман ЧКТ УК подарував книги ,,Черкащина козацька‘‘ ветеранам,що внесли вагомий внесок в економічний розвиток на Черкащині, та за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави !


Учасник бойових дій Ато(ООС ) Ігор Чепелуха подякував присутнім за моральну та волонтерську підтримку захисникам територіальної цілісністі на сході Украіни, та побажав найголовнішого – здоров’я, мирного неба, щастя та благополуччя! Нехай осіння пора, в яку ви увійшли, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких! Довгих і щасливих вам років життя!
Учні ЗОШ 30 привітали патріотичними піснями , а спонсори надали продуктові набори.

Прес центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment