Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало Великого генія Українського народу.

23 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало Великого генія Українського народу.

Сьогодні 22 травня 2021 року в м. Каневі із нагоди 160-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка пройшла традиційна піша хода “Останнім шляхом Кобзаря”. Небайдужі з усієї України пройшлися від Успенського собору до Чернечої гори, де знаходиться могила поета.


Долучилися до заходу та вшанували пам`ять генія українського народу Тараса Шевченка і Українське козацтво, це і Черкаське крайове товариство УК на чолі з отаманом Віталієм Чепелухою та Жашківське Чорноморське козацтво військо УК
на чолі з отаманом Василем Поліщуком.


У знак вшанування пам’яті Тараса Шевченка всі охочі поклали квіти до підніжжя пам’ятника.
Про Тараса Шевченка можна говорити багато. У кожного з ним свої асоціації, і кожен знаходить у ньому щось своє. Чернеча гора – це справжнє місце сили Черкаської області, бо коли знаходишся тут, тебе переповнює особлива енергетика.


Тарас Григорович зробив велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, у розвиток української та світової культури. Ідеї, думки, вся творчість Шевченкового генія стали справжнім живим феноменом, який продовжує розвиватися вже у свідомості сучасного українського суспільства. Як актуально сьогодні звучать безсмертні Шевченкові слова:
Свою Україну любіть.
Любіть її… Во врем’я люте.
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Т. Шевченко.

Кожен з нас частина України і не важливо, народилися ми в Києві чи Львові, в Донецьку чи Харкові, але ми – українці, єдина велика родина.

 

Прес- центр ЧКТ УК
Людмила Музиченко

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment