Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало пам’ять Героїв Холодного Яру

03 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва вшанувало пам’ять Героїв Холодного Яру


У зв’язку з ситуацією у світі, пов’язаною з поширенням вірусного захворювання Govid-19, цей рік у новітній історії України особливий. Боротьба з пандемією змушує дотримуватися встановлених карантинних норм, насамперед щодо обмеження масових зібрань людей. У таких непростих умовах козаки й берегині Черкаського крайового товариства Українського козацтва не відмовилися від традиції щорічного вшанування Героїв Холодного Яру. Разом з нечисленними гостями заходу вони провели збір у селі Мельники, відвідали місце захоронення Головного отамана Василя Чучупака та інших Героїв, де поклали квіти на святі для кожного українця й патріота могили, провели невеликий мітинг.

По обіді на Гайдамацькому ставі, що поблизу Мотронинського монастиря, відбулася посвята в козаки. Цього року ряди сучасного лицарства поповнили як героїчні учасники ООС, які нещодавно демобілізувалися, так і зовсім юні хлопчаки. Слова посвяти, що їх зачитав крайовий отаман В. Чепелуха, не лишили байдужими нікого з присутніх, зокрема й батьків дітей. Принагідно хочеться подякувати полковому отаману В. Магеррамову, сотенному отаману Д. Цуканову за велику виховну роботу серед козачат Першої козацької спортивної сотні імені П. Скоропадського. Їхня майстерність за програмою Кіокушін Ікко карате відома далеко за межами Шевченківського краю і всієї України.

Користуючись нагодою, ЧКТ УК висловлює слова вдячності кожному, хто несе у своєму серці любов до України, її державній незалежності, суверенітету, територіальної цілісності, у міру своїх сил і можливостей протистоїть російському агресору, його союзнику – «п’ятій колоні». Власне на цих засадах козацтво закликає єднати зусилля, гуртувати Українську націю.


Слава Героям Холодного Яру!
Слава героїчним захисникам Української держави!
Слава Україні!
Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment