Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало черкасців і всіх українців з Днем Державного Прапора України

23 Авг Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало черкасців і всіх українців з Днем Державного Прапора України

Цього року громадяни України, українська діаспора всього світу в 17-те відзначають державне свято – День Державного Прапора України. Водночас у 12-й раз відбулася процедура тріумфального підняття Державного Прапора та проведено низку загальнодержавних урочистостей. Їхньою відмінністю на Черкащині стало те, що в обласному центрі ці заходи припали на 21 серпня, тобто відбулися на два дні раніше від офіційно встановленої дати.

Козаки й берегині Черкаського крайового товариства Українського козацтва активно долучилися до урочистих зібрань громадськості та представників влади. Власне вони, побратими, розуміють і відзначають це свято як національне, тобто таке, що покликане гуртувати Український народ навколо найбільших його історичних, релігійних і духовних святинь, а ще – героїчних людських доль багатьох-багатьох поколінь патріотів. Сьогодні, в умовах національно-оборонної війни проти російського агресора, ці почуття набувають особливо важливого, по суті доленосного для українців значення-звучання. Приємно відзначити, що головними діючими особами стали учасники АТО/ООС, волонтери та медики.

Черкаське крайове товариство Українського козацтва – єдина громадська організація, яка з нагоди Дня Державного Прапора України щорічно організовує автопробіг в обласному центрі та інших населених пунктах Шевченківського краю. Цього разу в ньому взяли участь десятки козаків і берегинь, які на своїх приватних авто, прикрашених державною символікою, проїхали центральними частинами міст і містечок. Метою цієї акції є нагадати людям про їхній обов’язок берегти вірність Україні, пробуджувати в їхніх серцях сокровенні почуття любові до рідного краю, благословенної Української землі.

Слава Україні!

Прес-служба ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment