Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвідало унікальну виставку прапорів організовану побратимами Українського реєстрового козацтва.

11 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвідало унікальну виставку прапорів організовану побратимами Українського реєстрового козацтва.

У переддень Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України Черкаське обласне товариство реєстрового козацтва організувало унікальну виставку прапорів , що складається з трьох локацій: Козацький прапор навколо світу, Народний бойовий прапор та Український прапор – прапор Перемоги.

З цієї нагоди на святкове відкриття виставки було запрошено  Крайового отамана ЧКТ УК  Віталія  Чепелуху та отамана полку УК Валерія Магеррамова, а також багато цікавих особистостей, як

Гаврилюк Олександр Миколайович – краєзнавець – історик, автор монографій про українське козацтво, Заслужений художник України Крючков Віктор Григорович, Заслужений художник України Фізер Іван Васильович, черкаська мерія, інші запрошені.

Отаман Черкаського реєстрового козацтва  Марченко Борис Андрійович провів єкскурсію та розповів про те, як іхні козаки,  а саме  Меланченко Михайло Іванович , побував  з козацьким прапором більш як у 20 країн світу, а в цілому прапори обїхали 68 країн світу.

 

 До Черкаської міської ради було передано Державний прапор України , що побував в «найгарячіших» точках АТО, в зонах проведення запеклих боїв за територіальну цілісність України, таких, як шахта Бутівка. Довгий час цей  прошитий кулями прапор знаходився в залі засідань Черкаської міської ради, аби нагадувати всім присутнім, якою ціною здобувається мирне життя українців.

Зі словами вітань і з почесною місією нагородження найкращих і найдостойніших на сцену вийшов заступник міського голови Ігор Волошин, який зауважив, що в  історії  України  значно більше перемог, ніж поразок. І перемоги ці творилися завдяки силі духу українськиї воїнів.

Зі щирими словами до присутніх звернувся і наш земляк, український воїн  і справжній герой Вадим Мазніченко,  що воював у батальйоні «Черкаси», та навіть отримавши тяжкі поранення залишається символом мужності, сили та нескореності духу нащадків українських козаків.

ПРЕС-ЦЕНТР ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment