Черкаське крайове товариство Українського козацтва солідарне зі своїми побратимами-чорноморцями у відстоюванні національних інтересів Українського народу й держави

14 Июл Черкаське крайове товариство Українського козацтва солідарне зі своїми побратимами-чорноморцями у відстоюванні національних інтересів Українського народу й держави

13 липня 2019 р. у селі Малій Севастьянівці Христинівського району відбулася об’єднана старшинська рада Черкаського крайового товариства та Чорноморського козацького війська. Обидві структури входять до найчисленнішої та найавторитетнішої гілки сучасного козацького руху – Українського козацтва.

 

Порядок денний зібрання, в якому взяло участь 40 осіб, передбачав дискусію та прийняття резолюцій із таких питань: завдання регіонального козацтва в умовах сучасних суспільно-політичних викликів, розробку й затвердження заходів щодо вдосконалення державної цільової програми з національно-патріотичного (зокрема військово-патріотичного) виховання в системі освіти України та ін.

 

 

Козацька рада, до роботи якої долучилися представники регіональної влади й журналісти, пройшла в конструктивному дусі. Прийнято рішення про посилення ідеологічної та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості і широких кіл користувачів ЗМІ та соціальних мереж. Визнано за доцільне керуватися нормою, що УКРАЇНА є не лише нацією та державою (згідно з положеннями чинної Конституції України), а абсолютною (сакральною) цінністю та головним життєвим пріоритетом кожного козака й громадянина.

На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої указом Президента України №286/2019 від 18.05.2019 р., одноголосно проголосовано понад два десятки конкретних пропозицій щодо радикального покращення військово-патріотичної роботи в сучасній українській школі. Крім того, козацтво підтримало ідею тісної співпраці з усіма патріотичними силами України й діаспори щодо відзначення на високому національному рівні наступного Дня Незалежності України.

Рада засвідчила зростаючий авторитет та єдність козацьких організацій, водночас було висловлено низку пропозицій щодо оптимізації сучасних форм виховної роботи. Окремі з них торкалися категорично негативної оцінки, осуду і неприпустимості подальшого перебування на посадах представників нинішньої влади, які свідомо дотримуються проросійського капітулянтського (реваншистського) політичного курсу.

Учасники об’єднаної козацької ради поклали вінки до пам’ятника та вшанували славного лицаря і державника козацької доби Івана Гонту.

 

Принагідно делегація старшин дякує козакам Христинівщини, її отаману Валерію Костюку за службу на благо Українського народу, також за повагу й гостинність.

Слава Ісусу Христу!

 

Слава Україні!

 

 

 

Прес-центр ЧКТ УК

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment