Черкаське крайове товариство Українського козацтва на останьому дзвонику в Дубіївській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів ЧРР.

31 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва на останьому дзвонику в Дубіївській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів ЧРР.

Сьогодні представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва були запрошеними гостями на останьому дзвонику в  Дубіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ЧРР.

Уже більше року, як з цим закладом освіти налагоджена співпраця з національно- патріотичного виховання молоді. Наші козаки – учасники боєвих дій, є частими гостями, та беруть участь в різноманітних патріотичних заходах  школи, а також організовано волонтерський рух по допомозі українському фронту.

 

(Директор школи Котенко Олег Іванович)

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха, разом з крайовим осавулом Леонідом Сандигою високо оцінили, та подякували кожному школяру за їх грамадянську позицію і нагородили активістів – волонтерів  козацькими грамотами.

 

 

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя сказав Віталій Чепелуха.

Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

ПРЕС- ЦЕНТР  ЧКТ  УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment