Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало переможницю МАН України

25 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало переможницю МАН України

Всеукраїнському конкурсу Малої академії наук України виповнюється чверть століття. Черкащина є одним із регіонів, який може гордитися чи не найбільшими перемогами в цьому престижному змаганні школярів. Особливо значними вони є в гуманітарних науках. І що особливо приємно відмітити: в різні роки на Черкащині переможцями й призерами ІV етапу ставали представники різних районів. Цьогоріч слава прийшла в місто Золотоношу.

 

ЧКТ УК відгукнулося на пропозицію взяти участь у святі останнього дзвоника, яке 24 травня 2019 р. проводилося в Золотоніській гімназії ім. С. Д. Скляренка. Присутність козаків ГО «Українське козацтво» на цьому дійстві виявилася зовсім не випадковою, адже вперше за час існування навчального закладу його учениця, випускниця 2019 року Анна Пліс виборола Перше місце у вищеназваному конкурсі МАН України. Та й тема її дослідження вповні козацька – Образ гетьмана І. Скоропадського: шкільна дидактика в контексті сучасної історіографії.

Науковим керівником проекту виступив доктор історичних наук, професор Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, радник Гетьмана Українського козацтва Юрій Присяжнюк. Співпраця сторін виявилася результативною, оскільки вона ґрунтувалася на професійності, ґрунтовних базових знаннях і компетенціях, а також високій внутрішній мотивації молодої дослідниці.

 

 

Користуючись нагодою, крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха нагородив учителів історії гімназії Світлану Лучанінову та Людмилу Ковтуненко козацькими грамотами.

 

 

Найбільше вітань дісталося власне переможниці – Анні Пліс. Вона відзначена козацькою медаллю «Гордість школи… надія України». Дякуємо вам, колеги! Нехай щастить тобі, Аню!

 

 

 

Козацтво вітає випускників 2019 р. з отриманням середньої освіти!

З вірою в українську молодь, її інтелект, креативність і

вірність рідній землі, Слава Україні!

 

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment