Черкаське крайове товариство Українського козацтва пишається своїми героями та вітає побратимів з днем піхоти.

06 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва пишається своїми героями та вітає побратимів з днем піхоти.

6 травня – це дуже важливий історичний день у становленні Незалежної України, адже саме в цей день у 1648 році Козацьке військо Гетьмана Богдана Хмельницького розгромило війська Речі Посполитої під Жовтими Водами. Це стало початком національно-визвольної війни.

Чи не найголовнішу роль у цій битві, як і в багатьох інших, виконала козацька піхота. Вміле володіння зброєю та військові маневри допомагали козакам в бою. Тож не дивно, що майже через 400 років саме в цей день ми Вперше за історію Незалежності України відзначаємо – день піхоти.

 

 

Нині представники Українського Козацтва несуть службу у багатьох підрозділах Збройних Сил України. Це і артилерія, і десантно-штурмові війська, і морська піхота та інші. Проте більшість служить саме у піхотних бригадах.

 Неодноразово доставляючи допомогу на Схід нашої країни, представники Черкаського крайового товариства Українське Козацтво відвідували позиції піхотинців. Саме ці підрозділи стоять на найнебезпечніших позиціях передової. Вони постійно дають відсіч ворогу, боронять наші домівки. Побуту піхотинців не позаздриш, адже це життя в окопах, в полях, і в дощ, і в спеку цілодобово тримаючи оборону.

Нещодавно на одного козацького піхотинця стало більше. Представник Черкаського крайового товариства Українського Козацтва – Бунчужний Українського Козацтва, заступник крайового отамана із зв’язків з громадськістю та пресою Володимир Левченко. Пропрацювавши 4 роки на регіональному та центральному телебаченні ведучим і журналістом, Володимир змінив діловий костюм на камуфляж, а студійну роботу на службу в механізованих військах. Сьогодні молодший лейтенант Левченко перебуває на посаді командира механізованого взводу у 1 Окремій Сіверській Танковій Бригаді. Володимир зізнається, що будні піхотинців не з легких, адже триває постійна робота над відновленням техніки, вогнева і тактична підготовка як в день так і в ночі, але всі ці труднощі легко долаються із побратимами.

Черкаське Крайове товариство Українське Козацтво вітає всіх піхотинців з професійним святом і бажає мирного неба, легкої служби, сімейного благополуччя і щасливого життя! А також дякує за те, що піхотинці разом із всіма Збройними Силами України борються за мир в кожному домі! .

Пресс-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment