Черкаське крайове товариство Українського козацтва прибрало у міському сквері ім.Галини Дидик.

30 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва прибрало у міському сквері ім.Галини Дидик.

Сьогодні, у день тиші, у Христинівському міському сквері ім.Галини Дидик, що знаходиться біля автовокзалу, при в’їзді у місто з боку Монастирища та Малої Севастянівки, громадські активісти – козаки  Малосевастянівської козацької сотні ім. Івана Гонти на чолі з Олександром Богачем осавулом Українського козацтва,  вирішили прибрати та навести лад, адже у сквері було багато сміття, опалого листя та гілок.

До цієї корисної справи долучилися депутат Христинівської районної ради, отаман Христинівського козацького полку ЧКТ УК Валерій Костюк, сотники Геннадій Лапочкін та Віктор Матенчук.

Міський голова Христинівки Микола Наконечний подякував за зроблену роботу активістам та наголосив на тому, що завдяки спільним зусиллям влади та громади, сьогодні маємо чисте, гарне та охайне місто, і хоча роботи ще дуже багато, ми впевнено йдемо правильним шляхом.

 

Також, за ініціативи міського голови та патріотів Христинівки, у парку планується встановити пам’ятний знак діячці ОУН, референту підпільного Українського Червоного Хреста, зв’язковій і довіреній особі Романа Шухевича Галині Дидик, яка доживала свій вік у Христинівці, поблизу скверу, названого на її честь. У планах – облагородження скверу та встановлення лавок.

 

 

ПРЕС-ЦЕНТР ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment