Черкаське крайове товариство Українського козацтва на честь 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка висадили сажанці молодих дубів.

24 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва на честь 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка висадили сажанці молодих дубів.

Тарас Шевченко — знаменитий український поет, прозаїк, художник і громадський діяч зі світовим ім’ям. Він завжди був патріотом України, вся його творчість, в основному, присвячена українському народу. Тарас Григорович мріяв про звільнення українців від соціального та політичного гніту. 9 березня виповнилося  205 років від дня народження драматурга. Незважаючи на короткий життєвий шлях, Тарас Шевченко залишив великий відбиток у літературі і художньому мистецтві.

 

Представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва глибоко шанують цю історичну постать, і в звязку з цим в м. Христинівка в парку ім. Т.Г.Шевченка висадили дерева.

 

Ініціатором даного заходу був великий патріот України мер міста Микола Наконечний, який тісно співпрацює і підтримує Українське козацтво, тож спонсорами виступили наші козаки. Це отаман Христинівського козацького полку ім. Івана Гонти Валерій Костюк та член козацької старшини Олександр Ковбасюк та деякі інші небайдужі мешканці міста.

 

Для Українського козацтва головним і пріорітетним завданням є національно-патріотичне виховання молоді, тож до справ долучили дітей з футбольного клубу ,,Фортуна”

Слава патріотам України!

Слава Українському козацтву!

Слава Українській молоді!

 

ПРЕС-ЦЕНТР ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment