Черкаське крайове товариство Українського козацтва гідно представило свою участь в Чемпіонаті Черкаської області з кіокушин карате.

19 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва гідно представило свою участь в Чемпіонаті Черкаської області з кіокушин карате.

17 березня 2019 року в Черкасах відбувся 19 -й  Чемпіонат Черкаської області  з кіокушин карате  у розділі «куміте» у вагових категоріях серед дітей та  юнаків від 6 до 17 років. Всього на чемпіонаті було представлено  150 учасників з різних районих центрів Черкащини. Бої відбувалися в повному контакті, так як кіокушин карате, це бойове карате, одне з самих сильних стилів східних единоборств.

Черкаське крайове товариство Українського козацтва на цьому чемпіонаті представляло своїх учасників, а саме Першу спортивну -юнацьку- козацьку сотню ім. Павла Скоропадського.  Керівником і тренером  якої є Президент Черкаської області з кіокушин карате, отаман Черкаського козацького полку ім. Б.Хмельницького Валерій Магеррамов.

В запеклій боротьбі наша козацька команда здобула 10 медалей. Тож вітаємо  переможців і учасників , що прославляють своїми спортивними досягненнями Черкаський козацький край, та готовністю стати на захист рідної Української землі.

 

Слава Українській молоді!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

 

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment