Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у форумі учасників АТО-ООС, присвячений Дню Добровольця.

15 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва взяло участь у форумі учасників АТО-ООС, присвячений Дню Добровольця.

На базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбувся районний форум учасників АТО-ООС, присвячений Дню добровольця. Участь у заходах взяли керівники області, району, та представники  Черкаського крайового товариства Українського козацтва на чолі з обозним УК   Степаном  Титаренко.

 

Захід розпочався з покладання квітів до погруддя генерал-майора Ігоря Момота. Також для учасників форуму провели екскурсію Центральним музеєм Державної прикордонної служби України. Безпосередньо під час форуму лунали виступи з питань медичної та психологічної допомоги, соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Також детально обговорювалися проблемні питання соціального захисту учасників АТО-ООС.

 

Слава Українським захисникам!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні! Героям Слава!

ПРЕС-ЦЕНТР ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment