Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвезло черговий гумвантаж в зону ООС.

01 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвезло черговий гумвантаж в зону ООС.

Черговий вантаж в зону проведення операції обєднаних сил відвезли козаки Черкаського крайового товариства Українського козацтва.

Валерій Рудиченко – мешканець села Дубіївки, в 2015 році добровольцем пішов на фронт боронити рідну Українську землю. І добре памятає, як волонтери – козаки привозили на передову все необхідне воїнам для боротьби з російським агрессором, тож коли повернувся в своє село Дубіївка, став активним учасником продовження волонтерського руху, та встав до лав козацтва.

Маючи неабиякі організаторські здібності, Валерій зумів обєднати громаду села, переконати місцеву школу, церкву, підприємців і всіх небайдужих українців, та по крупинах збирати і відвозити спільно з представниками українського козацтва гуманітарну допомогу на фронт.

Цього разу все зібране громадою села було доставлено в сектор ,,М” в 503- окрему морську піхоту, де козаки є частими гостями у них.

 

Слова вдячності говорили військові всім тим, хто їм допомогав і продовжує допомогати, а особливо дітям, за їхні малюнки та високий патріотизм.

 

Слава ЗСУ!

Слава Українському козацтву!

Слава Патріотам України!

 

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК АННЯ ЄФІМЕНКО.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment