Черкаське крайове товариство Українського козацтва на патріотичному заході в дубіївській школі та дитячому садочку.

22 Фев Черкаське крайове товариство Українського козацтва на патріотичному заході в дубіївській школі та дитячому садочку.

Громада села Дубіїки Черкаського району неодноразово збирала гуманітарну допомогу на фронт, а також до цієї допомоги долучалася місцева  ЗОШ І-ІІІ ступенів і дитячий садочок. Її організатором завжди був козак- воїн АТО Валерій Рудиченко.

 

Тож і цього разу він організував збір допомоги і зустріч козаків з учнями школи і маленькими дітками ДНЗ. Директор школи Олег Іванович Котенко з радістью зустрічав представників українського козацтва на шкільній лінійці, та надав їм слово для виступу.

 

В своїй промові Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха подякував всім присутнім за гуманітарну підтримку воїнів, що захищають територіальну цілісність нашої держави, та за високий їх патріотизм і любов до рідної землі.

 

Крайовий отаман нагородив козацькими відзнаками,,За гідність і патріотизм” героїв АТО Валерія Рудиченко і Ігоря Чепелуху, за їхню мужність і відданість та за значні заслуги перед Українським народом українською державою в боротьбі за її Волю та Незалежність України.

 

Перед присутніми виступили наші герої, та розповіли про реалії війни на Донбасі, а також подякували за постійну допомогу, за їхні малюнки та обереги і передали для шкільного музею прапор підписаний воїнами 43-го окремого артилерійського дивізіону.

 

Не менш цікавою була зустріч з дітьми в дошкільному навчальному закладі с.Дубіївки.

Діти під оплески зустрічали наших захисників, уважно слухали їхні розповіді, фотографувалися на згадку, та  передали їм свої малюнки.

Такі заходи вони дуже необхідні, адже вони патріотично  виховують нашу молодь, прививають любов до рідної землі і надихають всіх нас на благородні справи, служіння Українському народові.

 

Слава Українській молоді!

Слава Українським захисникам!

Слава Українському козацтву!

 

 

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment