Черкаське крайове товариство Українського козацтва на патріотичному заході в Черкаській санаторній школі -інтернаті  І-ІІ ступенів ЧОР. 

21 Фев Черкаське крайове товариство Українського козацтва на патріотичному заході в Черкаській санаторній школі -інтернаті  І-ІІ ступенів ЧОР. 

20 лютого 2019 року в Черкаській санаторній школі- інтернаті  І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбувся патріотичний захід до дня памяті Небесної Сотні, на який було запрошено представників Черкаського крайового товариства Українського козацтва.

Учні школи представили музично-поетичну композицію ,,Україна- країна нескорених,, та читали вірші сучасних українських поетів, і продемонстрували відео про подвиг Героїв Небесної Сотні.

 

До слова запросили крайового отамана Віталія Чепелуху та його сина козака, учасника боєвих дій в зоні ООС Ігоря Чепелуху, який подякував дітям за постійну підтримку їхнього 43- окремого артелерійського дивізіону в зоні проведення операціі обєднаних сил, та подарував на згадку до шкільного музею фото і прапор підписаний українськими захисниками.

 

А учні школи в свою чергу подарували воїну ООС картину виготовлену власними руками дітей, та написали наступне:

 

Ми памятаємо, що той хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Ця память робить нас сильнішими.

Память-запорука неминучності нашої перемоги сьогодні.

 

Коли побачиш влітку в полі
Червону квітку- символ волі,
Згадай синів безстрашних України,
Що полягли на землях Батьківщини.

 

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment