Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає свого отамана – Віталія Чепелуху – з ювілеєм!

30 Янв Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає свого отамана – Віталія Чепелуху – з ювілеєм!

29 січня 2019 р. Крайовий отаман ЧКТ УК, Польовий гетьман Центрального козацького округу, генерал-отаман Українського козацтва Віталій Чепелуха відзначив своє 55-річчя.

Козаки та берегині Товариства щиросердно вітають Тебе, Крайового отамана й свого побратима, зі славною датою, принагідно бажають Господнього благословення, духовної гармонії, незборимої стійкості й твердої впевненості в намірах і діяннях.

Користуючись нагодою, козаки відзначають Твою, шановний Віталію Григоровичу, послідовну, наполегливу й масштабну працю, меценатську щедрість, управлінську професійність, тобто ті риси, які багато років поспіль конструктивно позначаються на популяризації й утвердженні козацького руху на Черкащині, у всій Україні.

Саме вражаюча активність і працездатність, ретельність у виконанні дорученої справи, обов’язковість і креативність – ці властивості невгамовного характеру перетворили Тебе на одного з найавторитетніших лицарів сучасного українського козацького руху. А ще Тобі притаманні істинна шляхетність, зворушлива увага до людей, непідробна щирість, чуйність, оригінальне почуття гумору.

55 років – це гарна подія, свято, яке спонукає не лише осмислити зроблене, а й мотивує зосередитися на завданнях сьогодення та перспективах прийдешнього. Народна мудрість стверджує, що якраз до 55-річчя всі особистісні риси та ділові якості набувають властивості дорогоцінного діамантового звучання. Тож у дні відзначення «двічі відмінного» ювілею від усієї душі бажаємо Тобі, Крайовий отамане, міцного козацького здоров’я, благополуччя, миру, перемог, всеохоплюючого щастя.

Нехай довгою й рівною життєвою дорогою тебе завжди супроводжують вірні друзі, надійні побратими. Нехай кожен Твій день, який тобі дарував наш Господь Бог, буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття та гарний настрій стануть запорукою особистого, родинного та національного процвітання!

Високоповажний Віталію Григоровичу!

З нагоди ювілею отримай, друже, щонайтепліші вітання від кожного з нас. Нехай наступний життєвий етап принесе нові плідні здобутки, нехай не в’яне Твоя творча енергія ще багато літ!

У ці святкові дні прийми наш букет з любові й пошани! Міцного Тобі гарту з роси і води, а бадьорість і радість нехай будуть з Тобою завжди!

Нехай збуваються всі мрії та сподівання, нехай згинуть усі воріженьки, а Україна постане національно-зрілою, сильною, демократичною, європейською державою!

Низький уклін Тобі, Крайовий отамане! І знай, що роблене Тобою сьогодні відгукнеться добрим словом багатьох-багатьох поколінь українців!

Слава УКРАЇНІ!

 

Від усього крайового товариства

 

прес-центр ЧКТ УК

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment