ЧЕРКАСЬКЕ КРАЙОВЕ ТОВАРИСТВО УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА проводить звітні ради в районах.

19 Янв ЧЕРКАСЬКЕ КРАЙОВЕ ТОВАРИСТВО УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА проводить звітні ради в районах.

 

Звітувала Маньківщина козацька 

12 січня 2019 року у приміщенні Маньківської районної ради пройшла річна звітна козацька рада ГО «Козацтво Маньківщини». На раді були присутні отамани та козаки Дзензелівської сотні, новоствореної у 2018 році Буцької сотні, районова старшина на чолі з отаманом, осавулом УК Карпенком П.М., керівник Уманського коша ім. І.Гонти генерал-отаман Сивак В.М. та крайовий суддя, курінний УК Банар В.В.
Козацтво заслухало звіт про роботу у 2018 році, намітило плани на 2019 рік., продовжили повноваження виборної старшини товариства. В ході обговорення звіту виступили голова ради старійшин «Козацтва Маньківщини» хорунжий УК Лесь П.Т., кошовий отаман Сивак В.М., сотник Дзензелівської сотні, курінний УК Зайчук С.П., писар, сотник УК Слободяник А.Л., скарбничий, полковник УК Григорьєв М.Г.

 


Отаман Коша ім..І.Гонти, до якого входить районове товариство «Козацтво Маньківщини», дав високу оцінку роботі маньківських козаків. До найбільш значимих заходів у 2018 році він відніс: відзначення знаменних дат, проведення виховних і спортивних заходів у навчальних закладах, вшанування визначних українських патріотів (С. Бандери), надання дієвої волонтерської допомоги воїнам АТО, функціонування «де-факто» козацької школи в с.Молодецькому(дир.. Карпенко П.М.), показовий літній військовий козацький табір для старшокласників (кер. Карпенко.П.М.), постійна активна участь у кошових і крайових заходах, забезпечення козаків парадними і польовими одностроями. Проведена робота яскраво ілюструвалася фото-відео звітом.

 

Всі виступаючі одноголосно підтримали пропозицію оцінити роботу ГО «Козацтво Маньківщини» у 2018 році оцінкою «задовільно» та прикласти максимум зусиль для реалізації заходів у 2019 році. 

 

 

ПРЕС-ЦЕНТР ЧКТ УК.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment