Черкаське крайове товариство Українського козацтва повернулося з передової ООС.

08 Янв Черкаське крайове товариство Українського козацтва повернулося з передової ООС.

Делегація ЧКТ УК очолювана отаманом Віталієм Чепелухою повернулася з передової ООС. Традиційно кожного року на велике релігійне свято Різдво Христове, наше козацтво везе на фронт українським захисникам, тепло домашніх осель та привіти від рідних їм людей з мирної території. Цей рік був не винятком, тому козаки знаючи потреби військових привезли все те, що потребують наші хлопці на передовій, а це свіжа випічка, вареники, мясні  та рибні вироби, солодощі і  консервація, та багато іншого приготовленого не байдужими  домогосподарками.

 

Прогноз погоди був не втішний для козаків,  що супроводжували вантаж, адже  постійно падав сніг, завівала хуртовина,  на дорозі була ожеледиця, ніхто з дорожних служб не поспішав чистити проїзжу частину дороги, доводилося при такій погоді ремонтувати автомобіль, та все-таки ми виконали поставлені для себе цілі.

 

Перша зупинка була в населеному пункті Авдіївці, що поблизу окупованого Донецька, де стійко  та мужньо боронять рідну землю  наші добровольчі батальони ,,Правого сектору,, – які чекали на святкові привітання з мирної території. Вивантаживши все необхідне для них, козаки поспішали в інші підрозділи, адже часу було не багато, а дорога  важкою та довгою.

 

43- тя окрема артилерійська бригада, там на варті чергують наші українські захисники, демонструючи міць нашої держави доволі серйозною боєвою технікою, аби вчасно дати відсіч агрессору.

Щирі слова вдячності говорили військові нашим волонтерам, та дякували підписуючи українські прапори для наших дітей, що є не байдужими до потреб захисників, та передали атрибути війни до шкільного музею АТО.

 

Велика подяка козакам побратимам, Олегу Чепелусі, Ростиславу Смілянцю, Даніїлу Цуканову, Олексію Святенко,  неспавшим дві доби поспіль, але виконаним завданням за ради миру та спокою в нашій державі .

 

Слава Українським воїнам!

Слава Українським козакам!

Слава Україні!

ПРЕС ЦЕНТР ЧКТ УК,

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment