Черкаське крайове товариство Українського козацтва на Великій козацькій Раді Українського козацтва у Вінниці.

24 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва на Великій козацькій Раді Українського козацтва у Вінниці.

22 грудня 2018 року в м.Вінниці відбулась Велика всеукраїнська  козацька Рада Українського козацтва. В цій раді взяли участь представники ЧКТ УК в кількості 20 осіб на чолі з крайовим отаманом Віталієм Чепелухою.

Гімн України лунав на відкритті  ради, де стоя козаки тримаючи руки на серці підспівували його, після чого хвилиною мовчання вшанували героїв, що віддали своє життя  за волю  і незалежність України, та відправили делегацію козаків покласти квіти до памятного знаку борцям за волю.

 

 

Гетьман УК Микола Пантелюк привітав присутніх в залі та проголосив свій виступ:

Наша Рада Українського козацтва проходить на легендарній споконвічній українській землі Вінничини у звязку із черговим актом збройної агресії з боку  Російської Федерації, що відбулася 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки проти кораблів Військово- морських Сил України, що мав важкі наслідки в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомаштабного вторгнення в Україну Збойних Сил РФ, що несе небеспеку державного суверенітету та незалежності України, її територіальної цілісності.

Тож після прийняття  Верховною Радою закону про військовий стан, Гетьманом УК  був виданий наказ  № 048, щодо сприяння військовим органам та владі, щодо оборони Українив т.ч. територіальної оборони.

Отамани всіх рівнів по-державницькому віднеслись  до виконання як закону, так і наказу.

Лідером у цій державницькій роботі  відзначено Вінницьке крайове товариство( Книжник А.В.), Харьківське крайове товариство (Посохов О.Є.), Прифронтовий округ (Ткаченко В.М.) та особливо Черкаське крайове товариство УК ( Чепелуха В.Г.)

 

 

Вже стало гарною традицією на таких радах приймати до лав козацтва нових козаків, які постійно поповнюють наші ряди.

Гетьман УК Микола Пантелюк зачитував, а козаки повторювали присягу на вірність Українському народу та Українському козацтву.

 

 

 Польовий гетьман центрального округу крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха, в своїй доповіді наголосив на важливість постійної волонтерської допомоги, та підтримки Українським захисникам на фронті, і закликав своїм  прикладом, українською державотворчою позицією показувати, як служити своїй державі, своєму народу, і  ні в якому випадку якомусь окремому політичному утворенню чи клану.

Для нас єдина партія, наш орієнтир – це Український народ і його добробут.

Україна стане сильною тоді, коли українська національна ідея в козацькому варіанті заволодіє всіма верстами українців,- від хлібороба до Президента, і буде охоронятися законом.

 

 

Генеральний осавул УК кошовий отаман ЧКТ УК Володимир Сивак,  говорив про приорітетні завдання Українського козацтва в системі  національно- патріотичного виховання молоді. Так, як після Указу Президента України,  про покращення національно-патріотичного виховання в системі освіти, запрацювало міністерство освіти і науки України, та були створенні кординаційні ради в областях, та районаних центрах України. Але на привеликий жаль  єфективність іхньої роботи досить слабка, тому що необхідно до  такого процесу залучати наших героїв АТОвців і  патріотів.

 

 

Осавул УК ветеран АТО Василь Музика,  перебуваючи на посаді керівника з національно- патріотичного виховання Монастирищанської районної  державної адміністрації  в Черкаській  області, поділився власним досвідом роботи з елементами козацької педагогіки з молоддю району, та висловив сподівання, що така робота, із застосуванням комплексної системи національно-патріотичного виховання на основі елементів козацькоі педагогіки має  бути в кожному районному центрі та містах України.

 

 

Осавул УК  отаман козацтва Маньківщини  ЧКТ УК (директор ЗОШ) Петро Карпенко,  ділився досвідом роботи  у вихованні молоді Маньківщини з військово -патріотичного виховання. Створено патріотичний табір за сприяння органів влади району, де йде підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників своєї Батьківщини, спроможних виступати на захисті територіальної цілісності та незалежності України, надання вихованцям військових і військово-технічних знань, спонукання до фізичного самовдосконалення, вивчення бойових традицій та героїчних подій українського народу.

 

 

Тож не випадково Гетьманом Українського козацтва Миколою Пантелюком визнано Черкаське крайове товариство Українського козацтва найкращим підрозділом в Україні.

За значні заслуги перед Українським народом, Українською державою в боротьбі за її  волю та незалежність України, нагороджено представників ЧКТ УК  відзнаками  та грамотами УК.

 

Ми – єдиний український  козацький  народ і всі разом засучивши рукави, будемо кожний на своєму місці примножувати добробут як свій, так і держави, за для великого майбутнього нашої України.

 

Слава Українським захисникам!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

 

 

ПРЕС – ЦЕНТР ЧКТ УК,

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment