Черкаське крайове товариство Українського козацтва на святі св. Миколая в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради

20 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва на святі св. Миколая в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради


19 грудня, вже традиційно в  Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради святкують  свято «Дива на Миколая», яке і цьогоріч  порадувало всіх мешканців і гостей школи.  Саме на це свято були запрошені представники ЧКТ УК.  Тож делегація з пяти осіб, а саме крайовий отаман Віталій Чепелуха, крайовий обозний Степан Титаренко, крайовий осавул Леонід Сандига та отаман Свидівоцької козацької сотні ім. .Хмельницького Олег Чепелуха були почесними гостями на святі.  Саме цим козакам  довелось супроводжувати святкові подарунки передані цим навчальним закладом в зону проведення ООС.

 

 

  На сцені панувала казка. Злі сили – Віхола, Льодовисько та Завірюха – намагалися заморозити дитячі серця, але свита Миколая, прекрасні янголи, встигли захистити дітей і відновити справедливість. А сам Миколай розтопив крижані серця зловорожих сил, зробивши їх своїми помічниками. 

 


Після казкових героїв учнів школи привітали запрошені волонтери- козаки , які щойно повернулися із зони ООС.  Розповідь про  подорож на фронт була не менш захопливою, аніж щойно переглянута казка. Слайди, на яких постали реальні герої нашого часу, не залишили байдужих у залі. Для учнів дуже важливо було почути, як зустріли їхні подарунки діти з прифронтової зони та бійці, що нас захищають.
Сьогодні діти отримали підтвердження того, що їхня робота необхідна, і це надає їм сили працювати далі для нашої спільної перемоги.

 

 

Директор  Черкаської  загальноосвітньої  санаторної  школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Людмила Шарапа подякувала козакам, за  активну участь у виховання учнів школи на засадах козацької педагогіки як патріотів України, наслідувачів найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України, як історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, а також за спияння закладу у волонтерській діяльності.

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment