Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало з днем св. Миколая Українських захисників.

20 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало з днем св. Миколая Українських захисників.

Черкаське крайове товариство Українського козацтва організувало поїздку в зону операції обєднаних сил, її очолив крайовий отаман Віталій Чепелуха з побратимами. Ця поїздка уже традиційно здійснюється кожного року, адже нас завжди чекають саме в ці святкові дні.

 

 

Близько 2-3 тижнів знадобилося для того, аби зібрати те, що просять наші захисники, а це домашня випічка, консервація, вареники, мясні вироби, солодощі, варення, мед а також битова хімія та засоби особистої гігієни, ліки, плівка для укриття бліндажів, мішки для піску, боржуйки та багато іншого.

 

В цьому році ми обєдналися з іншими громадськими патріотичними  організаціями, аби максимально більше зібрати та підтримати наші збойні сили України. До нас приєналися козаки ГО ,, Чорноморське козацьке військо Українського козацтва ,, на чолі з його крайовим отаманом Василем Поліщуком, які допомогли за рахунок фермерів області надати нам дизельне пальне та близько тони різноманітної продукції.

 

 

Волонтер Олексій Святенко, який є власником патріотичного музею АТО в м. Черкасах, надав свій автомобіль для поїздки в зону ООС,і також зібрав чи мало продуктів харчування.

 

Ларіса Когут військовий капелан, організувала свіжу випічку для військових,  та зібрала ліки для військового шпіталю в м.Покровськ, а також дитячий одяг для дитягого притулку Центру,, Дитяче містечко,,

 

 

Тож спільними зусиллями, та за сприяння багатьох інших черкащан, ми змогли виконати поставлене  для нас завдання по організації та збору і доставці гуманітарного вантажу на фронт, та було зібрано близько 5 тон,яких вистачило аби завантажити три автобуси.

 

Особливу подяку хочеться висловити нашим дітям, Черкаської ЗОШ №21 та Черкаській санаторній школі інтернату ЧОР( директрор Шарапа Л.В.

Черкаському ОСББ Смілянська 2 (голова Сандига Г.М.)

Приватному підприємцю Мкртчян Араїку Рафіковичу та багатьом іншим патріотам.

 

Нашим маршрутом  були такі населені пункти, як Курахово, Красногорівка, Марьянка, Покровськ, Веселе, де що найменше 500 наших українських захисників отримали новорічну благодійну допомогу, а головне  моральну і духовну підтримку.

 

В свою чергу військові подякували всій команді волонтерів за важливу для них підтримку.

Слава Українським захисникам!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК,

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment