Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримало людей з інвалідністю.

02 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримало людей з інвалідністю.

 З грудня в Україні відзначають День людей з інвалідністью. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю.

Черкаське крайове товариство Українського козацтва щорічно бере участь у відзначені цього важливого дня, адже проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Козаки підготували для 30 -ти людей з івалідністью продуктові набори,  а також  наварили смачноі козацької каші та пригощали всіх присутніх.

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха  побажав всім присутнім   здоровя та підкреслив про  необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

Крайовий бончужний ЧКТ УК Леонід Сандига  від козацької організації розвіз подарунки тим, хто не в  змозі прийти самостійно, а саме інвалідам першої групи Коломієцю  М.В., та Сологубу Є.О.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

 

Слава Українському народові!

Слава Українській нації!

Слава Україні!

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment