Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає юнацьку козацьку сотню з перемогою на чемпіонаті області з KYОKUSHIN карате

24 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає юнацьку козацьку сотню з перемогою на чемпіонаті області з KYОKUSHIN карате

Представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва тісно співпацють з шкільними закладами області , та з ЗОШ №22 має особливі  відносини. На базі цієї школи існує спортивна  секція з KYОKUSHIN карате, під керівництвом отамана Черкаського козацького полку ім. Б.Хмельницького Валерія Магеррамова. Цієї весни його вихованці вступили до лав українського козацтва, та прийняли присягу в холодному Яру,  на вірність Українському народові. Серед  дітей-спортсменів є  й ті, хто має високі титули чемпіонів області та України.

 

 

21 жовтня 2018 р. у Черкасах відбувся Кубок Черкаської області з Кіокушін (Кіокушінкай) карате, вірогідно першого та нині найвпливовішого стилю контактного єдиноборства (карате).

У змаганнях взяло участь понад 100 спортсменів. Вони представляли спортивні осередки багатьох міст України – Києва, Одеси, Маріуполя, Черкас, Умані, Золотоноші. Господарі й гості обласного центру змагалися в різних вікових та вагових категоріях.

Чудово виступили черкаські спортсмени. Очолювані своїм тренером Валерієм Магеррамовим, вони вибороли аж 9 призових місць.

Особливо приємно відзначити, що всі наші юні переможці й призери турніру без виключення представляють Першу юнацьку козацьку сотню ім. Павла Скоропадського, яка є структурним підрозділом Черкаського козацького полку ім. Б. Хмельницького ЧКТ УК. Ця сотня була сформована зовсім нещодавно – черкащани мають пам’ятати як у квітні поточного року в урочищі Холодний Яр відбувалася урочиста посвята юних каратистів. Уже тоді вони продемонстрували своє спортивне мистецтво, лишили по собі незабутні спогади всіх присутніх на пошануванні Холодноярських Героїв.

Козаки й берегині ЧКТ УК щиро вітають юних спортсменів, бажають їм нових перемог. Особливі вітання та слова глибокої вдячності побратими висловлюють на адресу В. Магеррамова, який є не лише визнаним тренером, провідним спеціалістом у цьому чоловічому виді спорту, Президентом федерації (IKKF) Черкаської області, а й справжнім патріотом України, козаком, генерал-хорунжим УК, отаманом полку ім. Б. Хмельницького. Нових звершень Вам, пане отамане, а Вашим вихованцям – спортивної слави на благо Українського козацтва та всього Українського народу!

Тож ми пишаємося нашою Українською молодю і віримо в найкраще майбутнє нашої держави.

 

Слава Українській молоді!

Слава славному козацтву!

Слава Україні!

 

 

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК,

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment