Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвідало міську бібліотеку №20

11 Окт Черкаське крайове товариство Українського козацтва відвідало міську бібліотеку №20

Сьогодні представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва,  говорили дітям ЗОШ-25 та працівникам черкаської дитячої бібліотеки №20 , щирі слова вітання зі святами – Днем захисника України, Днем Українського козацтва  та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха проінформував присутніх в залі про основні напрямки діяльності козацького товариства, а такох зробив презинтацію волонтерської роботи. В залі панувала тиша,а це свідчило про , що присутнім сподобалась ця зустріч, і діти дуже уважно слухали розповіді козаків.

 

Радник Гетьмана Українського козацтва з національно-патріотичного виховання молоді Юрій Присяжнюк презентував та подарував для бібліотеки книгу ,,Черкаське крайове товариство,,(основні аспекти діяльності)  автором якого він є.

 

Також до розмови долучились і інші козаки, зокрема Полковий отаман Магеррамов Валерій який  розповів як з волонтерською місією мандрував дорогами фрону, відвозячи нашим українським захисникам гуманітарний вантаж, від дітей черкаських шкіл.

Директор бібліотеки подякувала нам, за таку змістовну і цікаву патріотичну зустріч.

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment