Черкаське крайове товариство українського козацтва брало участь в заходах до Дня Незалежності України.

28 Авг Черкаське крайове товариство українського козацтва брало участь в заходах до Дня Незалежності України.

24.08.2018 в по всій Черкаській  області представники Черкаського крайового товариства Українського козацтва брали участь в заходах до Дня Незалежності України .

(м. Черкаси Черкаський козацький полк)

 

 Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

( м.Умань ГО Уманське козацтво)

 

     День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

     У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

 Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

( Катеринопільський р. С. Вікнено. Колниболотський курінь Кураш В.І.)

 

Тож зичимо усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!

Слава Україні!

ПРЕС_ ЦЕНТР ЧКТ УК,

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment