Черкаське крайове товариство Українського козацтва славить українських морських піхотинців на землі Богдана і Тараса

15 Июл Черкаське крайове товариство Українського козацтва славить українських морських піхотинців на землі Богдана і Тараса

            8 липня 2018 р. представники 503 окремого батальйону морської піхоти Збройних сил України побували в Черкасах. Окрім інших завдань та участі в запланованих заходах, вони відвідали штаб-офіс Черкаського крайового товариства Українського козацтва, де зустрілися з побратимами-козаками, з якими вже не один співпрацюють/служать на благо України.

Морська піхота є армійською елітою. І це не перебільшення, якщо зважити, які жорсткі, по-справжньому чоловічі випробування треба пройти, аби лише називатися морським піхотинцем. Навіть хлопці, які воюють у Приазов’ї багато місяців, зобов’язані здавати екзамени на фахову армійську зрілість. Серед іншого – виснажлива смуга перешкод завдовжки 7 кілометрів. Завдання настільки стомливе, що сам допуск до складання цього іспиту – це вже велике досягнення юнаків.

Війна війною, а військових традицій прагнуть дотримуватися всі. Тож зазираючи щодня в обличчя смерті на передовій, бійці мріють про відзнаку – чорний берет. А коли отримують, то носять його з честю, гідністю, славою.

Підрозділ був сформований як 1-й лінійний батальйон 36-ї окремої бригади морської піхоти. Кілька раз його перейменовували, зрештою, 16 листопада 2017 р. вручили йому бойове знамено й 503-й номер.

Морська піхота – це професійність, мужність, стійкість, надійність. А ще: готовність триматися до кінця. 16 травня 2018 р. поблизу Талаківки на Маріупольському напрямку загинув матрос батальйону Дмитро Сергійович Рудь. Безмежна вдячність та вічна пам’ять українському ГЕРОЮ!

У ЧКТ УК уславлених морпіхів приймали отаман полку ім. Б. Хмельницького В. Магеррамов, крайовий обозний С. Титаренко та інші козаки. Вони ознайомили гостей з історією багаторічної волонтерської діяльності Товариства, передали їм продуктові набори, які були зібрані козаками й берегинями за активної участі учнів і педагогічного колективу Черкаської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №22.

Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment