Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує заяву Кординаційної ради при КМУ про нелегітивність обрання Ю. кармазіна «Гетьманом козацтва всієї України».

23 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва підтримує заяву Кординаційної ради при КМУ про нелегітивність обрання Ю. кармазіна «Гетьманом козацтва всієї України».

 

19 травня 2018 року в Києві відбулася, так звана «Перша Всевелика Рада козацтв України». Хто був організатором нам не відомо,  але на фото, які розміщені в соціальних мережах, видно хто саме був присутній на цьому зібранні. Золотих зірок маршалів, генералів та червоних лампасів там вистачало. Але хто і які козацькі організації представляв, скільки козаків у тих організаціях і які ці організації в наш складний для України час ведуть види діяльності так само не відомо. На нашу думку це було чергове зібрання «Ряжених генералів», які ганьбили і ганьблять ідею козацтва безкінечними зібраннями та застіллями, зірками героїв і безліччю пустих медалей, які не підтверджуються справами та вчинками на благо України.

Революція Гідності чітко розділила існуючі козацькі організації на дійсно козацькі, які підтвердили своє право носити це ім’я, та на громадські організації, які використовують бренд козацтва для власних потреб. Нині в Україні діє дуже велика кількість козацьких організацій, які стають на заваді стабільності в суспільстві та сталому розвитку держави. Деякі такі організації фактично перетворюються в бандитські формування і навіть беруть участь у бойових діях на боці терористів, а також співпрацювали та надалі співпрацюють з проросійськими організаціями. Такі козацькі організації або їхні підрозділи можуть вести свою діяльність на території будь-якої області.

Вони вибрали собі Гетьманом – Ю.Кармазіна і назвали його «Гетьманом козацтва всієї України».А освячував це дійство піп московського патріархату прихильник «Українського вибору» Медведчука, генерал ГО «Українське Реєстрове Козацтво» о. Ігор з Хмельниччини. Ось Вам і вся сутність і вся правда цього зібрання.

Участь козацьких організацій у Майдані та у сучасній війні відкрила нову сторінку в історії діяльності українського козацтва.

Заявляємо, що єдиною легітимною Козацькою радою, яка представляє козацький рух в Україні і в діаспорі є Координаційна рада з питань розвитку козацтва в Україні, яка діє при Кабінеті Міністрів України. До складу Координаційної ради при КМУ увійшли керівники козацьких організацій, що представляють українських козаків, які зі зброєю в руках боронять українські землі від російської агресії, як волонтери допомагають нашим воїнам вистояти у складних умовах російсько-української війни, своєю постійною жертовною працею в тилу якісно змінюють Україну, змінюють обличчя української влади, допомагають українським дітям і молоді усвідомити себе спадкоємцями та продовжувачами славної історії козацького лицарства.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 885 «Про утворення Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні» основними завданнями Координаційної ради є сприяння забезпеченню координації заходів з розвитку козацтва в Україні, налагодження конструктивного діалогу між органами державної влади та козацькими організаціями.

Ми – члени Координаційної ради заявляємо, що не вважаємо це зібрання – «Першою Всевеликою Радою козацтв України», а Кармазіна – «Гетьманом козацтва всієї України».

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment