Черкаське крайове товариство Українського козацтва в Черкаській санаторній школі інтернаті ЧОР на фестивалі патріотичної пісні з нагоди памяті та примирення і дня перемоги над нацизмом в другій світовій війні.

07 мая Черкаське крайове товариство Українського козацтва в Черкаській санаторній школі інтернаті ЧОР на фестивалі патріотичної пісні з нагоди памяті та примирення і дня перемоги над нацизмом в другій світовій війні.

Сьогодні в Черкаській санаторній школі інтернаті №14 відбувся фестиваль патріотичної пісні з нагоди памяті та примирення і дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Вже традиційно Черкаське крайове товариство Українського козацтва  бере активну участь в заходах що проводяться в цьому закладі.

image (13)

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни по всій країні  відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

image (3)

Делегація від ЧКТ УК, яку представляв крайовий отаман Віталій Чепелуха, в своєму виступі привітав присутніх з урочистостями, та наголосив на тому, що такі заходи є важливими, адже коли ми памятаємо минуле, то  ми матимемо майбутнє.  Цьогоріч  ми вже традиційно відзначаємо 72-у річницю Перемоги над фашизмом у Європі. Цього дня ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою. День Перемоги відлунює радістю і печалю, адже на полях Другої світової війни Україна втратила більше семи мільйонів своїх синів і дочок. Герої, які полягли на полях битв, а також сотні тисяч мирного населення, не побачили сонця, рідної землі, Перемоги. Уже, на жаль, немає і багатьох тих, хто, виборовши свободу і мир, повернулися на післявоєнну землю та відбудовували зруйновані міста і села. Ми у вічному боргу перед Вами,наші ветерани– за обірвану війною юність і самопожертву. Саме Вам ми завдячуємо мирним небом, свободою, можливістю творити і навчатися. Ваш величний подвиг назавжди залишиться джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу та Батьківщині.

image (11)

Перед присутніми виступив учасник антитерористичної опереції на сході нашої країни, Валерій Чепурний – козак Свидівоцької козацької сотні ім. Б.Хмельницького, який пройшов Аловайське та Дебальцевське пекло, та щиро подякував учням за допомогу та підтримку наших захисників збройних сил України, що боронять свободу рідної землі на Донбасі.

Учні школи від першого до девятого класу виконували патріотичні пісні про Україну , та отримували за це від адміністраціі закладу солодкі подарунки та грамоти, а від глядачів бурні та теплі оплески.

IMG_5293-05-05-17-22-25

На заході було вручено реєстрові грамоти учням та викладачам, що вступили до лав Українського козацтва.

image (7)

Шануємо память про ветеранів в другій світовій війні!

Славимо українську молодь!

Славимо Україну!

Прес-центр ЧКТ УК .

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment