Черкаське крайове товариство Українського козацтва сприяє національно-патріотичному вихованню учнівської молоді

29 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва сприяє національно-патріотичному вихованню учнівської молоді

 

27 квітня 2018 р. делегація Черкаського крайового товариства Українського козацтва разом з бійцями ЗСУ, які брали участь в захисті українських рубежів на Донбасі, підтримала проведення благодійного концерту, що його організував і провів колектив Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

Прихід до навчального закладу, який черкасці знають ще як місцеву школу №14, для козаків завжди особливий. Адже за останні роки між ЧКТ УК та колективом школи склалися дуже теплі та конструктивні відносини. Насамперед у сфері волонтерської діяльності. Чи не кожного разу, коли козаки вирушають на лінію розмежування з російським агресором, котрий тимчасово контролює східну частину Донбасу, вирушають, аби матеріально й морально допомогти українським захисникам та населенню прифронтових районів, учителі й учні санаторної школи-інтернату є першими помічниками.

У своєму слові крайовий отаман Віталій Чепелуха зазначив, що участь учнів у волонтерському русі має справді особливе значення, адже саме вона дає можливість налагодити прямі зв’язки між дітьми, що мешкають на берегах Дніпра, і дітьми багатостраждального Донбасу, саме вона завжди вирізняється якісним наповненням та оригінальними формами, саме вона викликає сльози на очах навіть у бувалих бійців, які неодноразово дивилися в очі смерті. Є підстави вважати, що якраз дитячі малюнки-обереги стануть талісманами не лише національно-оборонної війни, яку веде Україна проти кремлівських загарбників, а й своєрідними передвісниками нашої перемоги, усесвітньої перемоги добра над злом.

З короткими промовами від козацтва виступили також представники козацької старшини Юрій Присяжнюк, Олександр Кутній. Вони подякували учням і вчителям, директору Людмилі Володимирівні Шарапі за змістовний, тематичний концерт, позитивні емоції, атмосферу української України, яка панує в стінах навчального закладу. Боєць АТО, танкіст В. Пожидаєв подарував господарям заходу свою фронтову поезію, а козаки до благодійної скриньки додали 500 гривень.

На завершення були прийняті рішення про подальшу співпрацю між ЧКТ УК і колективом школи-інтернату.

 

Слава українським учителям-патріотам!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

 

З повагою,

крайовий отаман ЧКТ УК

Віталій Чепелуха

крайовий хорунжий ЧКТ УК

проф. Юрій Присяжнюк

 

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment