Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало з річницею Черкаську загальноосвітню школу-інтернат.

25 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало з річницею Черкаську загальноосвітню школу-інтернат.

Черкаське крайове товариство українського козацтва, з нагоди відзначеня річниці Черкаської загальноосвітньої школи інтернату, привітало дітей та педагогічний колектив із святом.

Вже стало доброю традицією бути частим гостем в цьому закладі, і саме тому  представники козацтва на чолі з отаманом Віталієм Чепелухою були присутні на урочистій частині заходу. Діти старанно виконували художні номери, співали, танцювали, та всіляко намагались сподобатись присутнім гостям, і на моє переконання їм це вдалося.

З вітальним словом виступив крайовий отаман та привітав присутніх з днем народження  школи, адже іі історія почалася ще 1924 року. Віталій Чепелуха побажав дітям гарно навчатися, адже від цього залежить успіх в їхньому подальшому житті, та подякував педагогічному колективу за їхню не легку працю у національно- патріотичному вихованні підростаючого покоління, на благо великого майбутнього нашої держави.

 

Найкращим подарунком для вихованців закладу, окрім солодощів. було катання на козацькому автомобілі, де всі бажаючі мали можливість посидіти за кермом та пофотографуватися.

 

Слава Українській молоді!

Слава Україні!

Прес-центр ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment