Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало захисників України та населення прифронтової зони з Великоднем

11 Апр Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало захисників України та населення прифронтової зони з Великоднем

Поїздки на фронт стали для козаків Черкаського крайового товариства Українського козацтва традиційними. Ось і нещодавно, а саме 5–7 квітня 2018 р., у переддень світлого дня Пасхи, полковий отаман Валерій Магеррамов та крайовий обозний Степан Титаренко відвідали кілька позицій на Маріупольському напрямку.

З-поміж іншого, вони привезли в дитячий сад смт Сартани святкові набори з солодощів: кожен із 70 осіб, переважно дітей-вихованців, отримали пасочки та цукерки, за що щиро дякували гостям із Черкас.

Потрібно зазначити, що поїздки в район бойових дій навряд чи були б успішними, якби козацтво активно не співпрацювало з середніми навчальними закладами. Цього разу велику попередню роботу провели колективи двох шкіл села Руська Поляна, Черкаської ЗОШ №21 та, особливо, Черкаської санаторної школи інтернату (№14). Таку діяльність козацтво розглядає не лише в контексті затребуваної матеріальної допомоги військовим, а і як вагомий чинник національно-патріотичного виховання молоді, усіх українців. Принагідно дякує учням, їхнім батькам, учителям, керівникам за громадянську позицію та багаторічну співпрацю.

У Сартані, де колись, у ХVIII ст., існувала Кальміуська козацька паланка, відбулося відразу кілька приємних зустрічей. Так, козаки виконали особисте прохання учительки 2-ї Руськополянської середньої школи й передали з рук у руки посилку її синові-прикордонникові, який служить безпосередньо на лінії розмежування з окупованою територією. Також інша сім’я, що мешкає в Руській Поляні, передала святкові смаколики своєму синові-прикордонникові, який перебуває на бойовому чергуванні в селі Павлопіль, що під Волновахою.

Уже традиційно козаки відвідали героїчних морських піхотинців, які дислокуються під Маріуполем і чи не щодня вимушені відповідати на провокаційні дії знахабнілого російського агресора. Ці справжні чоловіки, які служать в елітних підрозділах Збройних сил України, були щиро вдячні козакам, учням і вчителям черкаських та руськополянських шкіл за Великодні подарунки.

 

Поїздка на фронт, усі вищезгадані зустрічі дуже вагомі. Адже вони засвідчують факт зростання патріотичних настроїв в українському суспільстві.

 

Слава Ісусу Христу!

Слава мужнім захисникам України та волонтерам!

Слава Україні!

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment