Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело урок в ЗОШ №22 з предмету захисту вітчизни

03 Мар Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело урок в ЗОШ №22 з предмету захисту вітчизни

 Представники ЧКТ УК  в ЗОШ №22 в рамках предмету ,,Захист вітчизни,, продемонстрували учням 10-11 класів  зразки зброї та техніки, яка є на озброєнні у збройних силах України. Кожен міг із задоволенням потримати в руках зброю і відчути себе справжнім воїном-захисником. Разом з козаками – учасниками боєвих дій  учні розбирали та збирали автомат Калашникова вивчали його конструкцію та призначення кожної частини.

Автомат Калашникова калібру 5,45 мм або 7,62 мм є індивідуальною зброєю і призначений для знищення живої сили й ураження вогневих засобів противника. Для ураження противника у рукопашному бою до авто­мата прикріплюється штик-ніж. З автомата ведеться ав­томатичний або одиничний вогонь. Автоматичний вогонь є основним: він ведеться короткими (до 5 пострілів) і довгими (до 10 пострілів) чергами або безперервно, говорить отаман Черкаського козацького полку ім. Б.Хмельницького, учасник боєвих дій в Афганістані Валерій Магеррамов.

 Також юнаки та дівчата ознайомилися з умовами проходження служби та проживанням військовослужбовців. Від учнів було багато запитань, щодо умов та специфіки військової служби в збройних силах України, забезпечення боєприпасами,спорядженням, про заробітну плату, умови контракту та безліч інших запитань.

На завершення зустрічі, вчителі та учні висловили слова вдячності за можливість поринути у військове життя, поділилися своїм враженнями , подякували за тяжку службу, що дає можливість мати мирне небо над головою та привітали наших воїнів ,побажали військовим щастя, добра, богатирського здоров’я та незламної волі в подоланні труднощів.

Захід відбувся в рамках шкільної програми предмету «Захист Вітчизни» та з метою сприяння у профорієнтаційній роботі, щодо проходження служби за контрактом у збройних силах України.

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment