Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело патріотичні заходи в рускополянській ЗОШ №1 та ЗОШ №2

26 Янв Черкаське крайове товариство Українського козацтва провело патріотичні заходи в рускополянській ЗОШ №1 та ЗОШ №2

Рік, що минув був насищенний громадською діяльністью козаків ЧКТ УК. Але, серед всіх завдань Українського козацтва, головним і пріоритетним було і є – це  участь в підготовці та військово-патріотичному вихованні нового покоління в дусі українського козацького лицарства, української національної ідеї, відданості рідному, українському народові та українській Землі-Матері.

Спільно з учнівською молоддю шкіл області кипіла волонтерська робата, по підтримці та допомозі нашим українським захисникам  на сході України.  Рускополянські учні ЗОШ №1 та ЗОШ №2 були активними в цій діяльності в продовж 2017 року, у  зборі продуктів харчування, засобів гігієни, а також , що саме є цінним для бійців, малюнки та обереги, які є в кожного воїна, окопі та бліндажі.

Отаман Черкаського козацького  полку ім.Б.Хмельницького Валерій Магеррамов та крайовий обозний Степан Титаренко побували на шкільній лінійці ЗОШ №2 та подякували учням,  та директору школи Ткаченко Людмилі Володимирівній, за активну участь у допомозі фронту, і передали прапор, та  слова вдячності від тих, хто в день і в ночі стоїть на варті миру і свободи, боронячи кожен сантиметир рідної землі.

 

А третьому ,,Б,, класу ЗОШ №1 , де класний керівник Наталья Корольова вручити, також український прапор з підписами українських бійців  .

 

Слава українській молоді!

Слава українському козацтву!

Слава Україні!

 

Крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment