Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає своїх побратимів, усіх українців із Різдвом Христовим!!

05 Янв Черкаське крайове товариство Українського козацтва вітає своїх побратимів, усіх українців із Різдвом Христовим!!

…Сина свого первородженого вона (Матір Божа)

породила, а він (Йосип) дав Йому ймення Ісус.

Св. Євангелія від Матвія, гл. 1, вірш 25.

 

Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят, адже воно пов’язане з приходом у цей світ Ісуса Христа – Сина Божого, якого віряни християнських конфесій називають ще Спасителем. Якраз із ним – Богом-Людиною – вони пов’язують своє спасіння (це значення ім’я Ісус має в перекладі з єврейської мови). Зазначимо, що українське козацтво завжди ідентифікувало себе з християнським віросповіданням. Починаючи з моменту свого виникнення-формування в ХV ст., воно традиційно віддавало перевагу східному (православному) обряду.

Усі християни переконані, що Ісус Христос був посланий на землю Батьком-Богом задля порятунку людей, визволення їх від гріха. Для українців віра в Ісуса Христа стала не просто релігійним вибором, а вищим ступенем людяності, глибинною духовною сутністю. Сучасне Українське козацтво цілком поділяє ці ціннісні орієнтири, вважає їх світоглядним фундаментом своєї діяльності. Єднаючись навколо і, найголовніше, в ім’я Ісуса Христа, закликає всіх людей доброї волі чинити так само, аби в душах завжди панував мир, а в Україні – національна злагода, відданість доброті й побратимству.

В Україні Різдво Христове більшість людей відзначає 7 січня (тобто за старим календарним стилем). Нагадаємо, що християнство запроваджено в Русі-Україні ще в Х ст., і саме з того часу воно є невід’ємною частиною української культури. Сучасне Українське козацтво підтримує й прагне всіляко зберігати та стверджувати християнську віру, її цінності, які розуміє своєрідним генетичним місточком між поколіннями багатьох-багатьох людей, водночас – запорукою перемог над силами мракобісся, зла, насилля вже в наші дні.

Крайовий отаман із усім лицарством ЧКТ УК щиро й сердечно вітають героїчних захисників національно-державних рубежів – бійців АТО, також всіх воїнів ЗСУ, волонтерів, сукупно – українців із Різдвом Христовим, бажають усім громадянам, козакам-побратимам, землякам, сусідам, родичам, своякам, аби задля загального примирення й любові Христос народився й оселився в серці кожного, «бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога!».

Слава Ісусу Христу!

Миру Україні та кожній оселі!

Щасливого Різдва, шановні українці, смачної вам куті!

 

З повагою,

отаман Віталій Чепелуха

з усіма лицарством ЧКТ УК

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment