Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало українських захисників з новорічними святами.

27 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва привітало українських захисників з новорічними святами.

Козаки ЧКТ  УК побували на фронті та вітали наших українських захисників з новорічними святами.

 

Уже давно склалась традиція в Черкаському крайовому товаристві Українського козацтва на новорічні свята провідувати наших побратимів- захиників, та вітати їх з новорічними святами. Дві машини провізії зібрали на передодні поїздки козаки всіх  підрозділів ЧКТ УК, залучивши до збору гуманітарки козацькі класи області, та інших не байдужих, патріотично налаштованих українців.

 

Найактивнішими  попереду були, як завжди вихованці Черкаської загально-освітньої санаторної школи інтернату  I-II  ступенів ЧОР (директор Шарапа Людмила Володимирівна) та Черкаська загально – освітня школа № 22 (директор Ткалич Руслан Володимирович)

А найактивнішими козацькими підрозділами були:

 

Свидівоцька козацька сотня ім.Б.Хмельницького (отаман Чепелуха О.В)

Козацька сотня ім. Б.Хмельницького Черкаського національного университету ( писар Андрашко В.)

Черкаський козацький полк ім.Б.Хмельницького (отаман Магеррамов В.Ф)

 

Організацію збору та відвезення гуманітарного вантажу в зону бойових дій очолив крайовий отаман ЧКТ УК Віталій Чепелуха.

 

 Та ще одним  новорічним  подарунком на фронт була патріотична- козацька пісня від гурту,,Терен,, на чолі з Анатолієм  Шулежком  отаманом Тернівської козацької сотні ім.Івана Сірка.

Уманьський кошовий отаман  Володимир Сивак, спільно з місцевими волонтерами зібрали багато дитячих речей для дітей прифронтової сірої зони, це одяг, книги, іграшки та солодощі.

 

Вітали військових окремого 503-го батальону морської піхоти, які стоять на сторожі морських кордонів, та підрозділи 59-ї окремої механізірованої бригади, зокрема восьму та девяту роти.

Кожному українському захиснику, козаки вручили шеврон українського козацтва, а від них отримали для шкільних музеів  прапори з підписами та стрелені РПГ, гільзи тощо.

 

Солодкими подарунками, іграшками та іними речами радували дітей прифронтових сіл Сартани та Талаківки, які в свою чергу щиро дякували козакам за моральну та духовну підтримку.

Українське козацтво тісно співпрацює з УПЦ Київського патріархату, тому завжди підтримує церкву.

Маріупольська Українська церква Петра Могили з її настоятелем о.Уаром отримала в подарунок більше пів тони продуктів , для кожноденних благодійних обідів для людей, що потребують підтримки.

 

Слава Українським захисникам!

Слава Українському козацтву!

Слава Україні!

 

ПРЕС_ЦЕНТР ЧКТ УК.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment