Черкаське крайове товариство Українського козацтва – учасники Генеральної Ради Українського козацтва.

14 Дек Черкаське крайове товариство Українського козацтва – учасники Генеральної Ради Українського козацтва.

В м.Умані на базі Уманьського козацтва ЧКТ УК відбулась Рада Генеральної старшини Українського козацтва, під головуванням Гетьмана УК Миколи Миколайовича Пантелюка. Близько 150 учасників, із структурних підрозділів Українського козацтва всієї України прибули на цю козацьку Раду, аби засвідчити свою єдність і необхідність для прийняття важливих рішень, що були на порядку денному ради.

Одним з важливих питань на раді було консолідація козаків в боротьбі проти російського агресcора.

 Перед присутніми виступив Гетьман УК Микола Пантелюк, та підкреслив. що четвертий рік в Україні триває війна. Козаки, які зголосилися стати добровольцями на військовій службі, воюють на своїй землі проти нашого споконвічного ворога – північного сусіда у різних військових частинах різних військових формувань. Ще багато козаків, придатних до військової служби, висловлюють бажання також стати до зброї, оскільки вступаючи в лави козацтва давали присягу захищати Україну.

Сьогодні ми прийняли рішення про спрямування зусиль Українського козацтва на побудову Великої України. Згідно з цим рішенням найголовнішим завданням усього Українського козацтва у теперішній час є вступ козаків-добровольців на контрактну військову службу до козацьких військових підрозділів у складі Збройних Сил України

 

    У своєму виступі Польовий Гетьман Центрального округу Віталій Чепелуха сказав: 

Настав час  нам усім об’єднатися і тим, хто здатен за віком і станом здоров’я тримати в руках зброю, пропонуємо стати на захист України і зголоситися проходити у якості добровольців військову контрактну службу у козацьких військових підрозділах та частинах у складі Збройних Сил України, а тим, хто вже перебуває на військовій службі, перейти на таку службу до зазначених підрозділів і частин.

 

Ми ставимо за мету відновити наші славні військові традиції, підняти на новий, більш якісний рівень бойовий дух, патріотизм та військову дисципліну особового складу військових частин і разом з іншими військовослужбовцями Збройних Сил України, інших військових формувань дати ворогові гідну відсіч.

 

Також мали слово до присутніх в залі , Генеральний осавул УК Володимир Сивак ,та радник Гетьмана з національно-патріотичного виховання молоді Юрій Присяжнюк та інш.

 

 

ПРЕС-ЦЕНТР ЧКТ УК

 

Please follow and like us:
No Comments

Post A Comment